O mnie

Witam wszystkich!

Mam na imię Radek i jestem certyfikowanym masażystą od maja 2013 roku specjalizującym się obecnie w masażach orientalnych i relaksacyjnych. Moja przygoda z profesjonalnym masażem zaczęła się w Brisbane (Australia) we wrześniu 2012 roku. Ukończyłem tam kurs masażu szwedzkiego trwający dziewięć miesięcy oraz serię krótkich kursów z aromaterapii, masażu gorącymi kamieniami w stylu KAHUNA, jak również masażu na krześle TUI NA. We wrześniu 2013 roku wyjechałem z Australii do Tajlandii by tam nauczyć się masażu tajskiego w wersji królewskiej w szkole TMC w Chiang Mai. Po ukończeniu trzech poziomów masażu tajskiego oraz dwu dniowego kursu tajskiej refleksologii stóp i stemplami ziołowymi wróciłem do Polski by kontynuować praktykę wyuczonych do tej pory styli i w między czasie poszerzać swą wiedzę na temat masażu. Od października do grudnia 2013 roku uczestniczyłem w różnego rodzaju seminariach i kursach na terenie katowickich filii Menos i Heros z zakresu: drenaż limfatyczny, Ayurveda Abyanga, Lomi Lomi, hinduski masaż głowy, Shiatsu, masaż bańką chińską, masaż gorącą czekoladą oraz masaż bambusami. W przyszłości chciałbym się nauczyć pracy na głębokich tkankach, jak również spróbować swych sił w masażu sportowym.

Blog ten traktuję jako rodzaj utrwalania sobie tego, czego zdążyłem się do tej pory nauczyć, ale również jako formę dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniami. Blog jest więc praktycznie dla każdego, kto interesuje się choć odrobinę masażem. Staram się zamieszczać tylko pewne informacje i zbytnio nie wchodzić w szczegóły i techniczne zagadnienia medyczne. Jeśli jesteś masażystą to i tak będziesz szukał dokładniejszych źródeł wiedzy. Serdecznie jednak zapraszam wszystkich do lektury i komentowania.

Pozdrawiam

Radek Długosz
Radek Długosz
zakończenie szkoły
zakończenie szkoły

Cert-IV1thai1thai-foot1lomi-lomi1aromatherapy1ayurvedic1hot-stones-kahuna1shiatsu1indian-head1lymphatic1seated1czekolada1banka1bamboo1therapeutic1relaxation1management1anatomy1clinic-1

record1first-aid1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *